Často kladené dotazy

Jak zjistím zda je ubytování volné?
Po kliknutí na konkrétní ubytování se v dolní části objeví kalendář, kde vidíte aktuální obsazenost.

Kde jsou uvedeny ceny ubytování?
Po kliknutí na konkrétní ubytování se v dolní části objeví kalendář, kde vidíte cenu za jednotlivé noci a po výběru požadovaného data se objeví celková cena.

Kdy mám zaplatit za rezervaci?
Pro potvrzení rezervace je třeba uhradit akontaci, která se Vám zobrazí během rezervačního procesu, buď je totéž procento z celkové částky nebo celá částka, většinou se jedná o třetinu a zbytek hradíte až na místě přímo pronajímateli ubytovacího zařízení. Rezervace zaplacena ihned kartou je automaticky potvrzena, platba však bude stažena po potvrzení pronajímatelem ubytovacího zařízení.

Kdy dostanu potvrzení o rezervaci?
Po připsání platby na účet našeho partnera Vám e-mailem přijde potvrzení o zakoupené službě se všemi potřebnými údaji včetně kontaktu na pronajímatele ubytovacího zařízení.

Mohu stornovat nebo změnit rezervaci?
Storno nebo změnu rezervace je třeba učinit písemně, tedy emailem. Za tuto službu se většinou hradí poplatek, resp. storno poplatek. Všechny aktuální poplatky jsou uvedeny v Obecních podmínkach poskytování ubytovacích služeb.

Je možné přijít i s domácím mazlíčkem?
Při výběru ubytování klikněte na Filtr a označte ikonu pejska, čímž se vyfiltrují jen ubytování, kde je možné s domácím mazlíčkem přijít.

Co si vzít s sebou, když se ubytuji v majáku?
Na celou dobu pobytu je třeba si přinést dostatečné množství potravin, ručníky, kuchyňské utěrky, zápalky na zapálení sporáku, čistící prostředky a další potřebné věci nutné k pobytu v majáku. Do majáků Savudrija, Veli Rat a Struga je možné dovézt potraviny za příplatek, po dohodě i do majáku Sv. Ivan na pucina, Porer a Prišnjak. Další majáky Sušac a Palagruža se nacházejí na širém moři, kde není možná dodávka potravin během pobytu.

Co když se mi něco stane během ubytování v majáku?
Ve všech majácích jsou radiostanice a nouzové kanály, pomocí kterých se dá přivolat rychlá lékařská pomoc nebo požádat o lékařskou radu. Pro klienta v ohrožení přijde rychlá lékařská pomoc na rychlolodí nebo helikoptéře. Navíc ve všech majácích kromě Prišnjak, bývají i jejich správci s rodinami.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny