Chorvatsko – nejlepší destinace

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě. A není divu, nabízí totiž vše, co si na dovolené můžete přát: krásné pláže, čisté moře, historické památky, bohatou kulturu a gastronomii. Chorvatsko nabízí širokou škálu letovisek, která uspokojí potřeby každého návštěvníka. Je ideální destinací pro rodiny s dětmi. Najdete zde mnoho letovisek s písečnými plážemi, pozvolným vstupem do moře a množstvím dětských atrakcí. Mezi nejznámější letoviska pro rodiny s dětmi patří Makarska, Brela, Baška, Rab, Pula. Chorvatsko je také oblíbenou destinací pro mladé lidi. Najdete zde mnoho letovisek s živým nočním životem, bary, diskotékami a dalšími atrakcemi. Mezi nejznámější letoviska pro mladé lidi patří Zadar, Split, Hvar, Dubrovník, Pag. Chorvatsko je také ideální destinací pro páry. Najdete zde mnoho romantických letovisek s krásnými plážemi, útulnými restauracemi a hotely. Mezi nejznámější letoviska pro páry patří Pula, Opatija, Lopud, Mljet, Korčula.

Mezi nejhezčí destinace v Chorvatsku patří jadranské ostrovy Hvar, Korčula, Brač a Mljet, národní parky, zejména Plitvická jezera, Krka a Mljet, historická města, zejména Pula, Split, Dubrovník a Rijeka. Mezi nejoblíbenější destinace v Chorvatsku patří Istrie a Dalmácie. Chorvatsko je pro Čechy jednou z nejbližších turistických destinací. Z Prahy se do Chorvatska dostanete autem za několik hodin. Chorvatsko je prostě skvělá destinace pro dovolenou. Nabízí vše, co si na dovolené můžete přát. Ať už hledáte plážovou dovolenou, dovolenou s dětmi, dovolenou pro mladé lidi nebo dovolenou pro páry, v Chorvatsku určitě najdete to, co hledáte.

Letenky do Chorvatska

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny