Brela – ubytování, apartmány, dovolená

Výjimečné letovisko Brela se nachází na svahu pod pohořím Biokovo a je vstupní branou na Makarskou riviéru, kterou od Omišské riviéry odděluje záliv Vruja. Na jihovýchodě se nachází letovisko Baška Voda. Brela se pyšní jednou z nejkrásnějších pláží na Jadranu, téměř kilometr dlouhou pláží Punta Rata. Malebnost letoviska dotvářejí nedaleké borové lesy. Díky svým přírodním krásám je jedním z nejvyhledávanějších letovisek ve Střední Dalmácii. Mnozí turisté považují Brelu za jedno z nejluxusnějších turistických letovisek. Žije zde více než 1 600 obyvatel. V oblasti se pěstují olivy, známá odrůda třešní maraska a vinná réva (vyrábí se zde dalmatské víno vugava a dezertní víno prosecco).

Brela se táhne v délce několika kilometrů kolem krásného pobřeží a tvoří ji obce Donje Selo, Stomarica, Soline a Jakiruša. Vesnice Jakiruša je nejklidnější částí celé Brely, ostatní jsou mnohem rušnější s mnoha restauracemi a zábavními podniky. Brela má mnoho menších či větších pláží s pozvolným vstupem do moře vhodných pro děti. Jednotlivé pláže jsou odděleny balvany, z nichž jeden tvoří v moři miniaturní ostrov zvaný “Kamen Brela”, který se stal symbolem letoviska.

Ubytování v Brele, malebném letovisku na chorvatské Makarské riviéře, je oblíbenou volbou návštěvníků, kteří touží po dovolené u moře. Brela nabízí širokou škálu možností ubytování, včetně hotelů, apartmánů, penzionů a soukromých pokojů, které uspokojí nejrůznější potřeby a rozpočty. Ubytování v Brele vám umožní vychutnat si krásné pláže s tyrkysovou vodou i příjemné prostředí obklopené pohořím Biokovo. Před rezervací ubytování v Brele doporučujeme prozkoumat různé možnosti a vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím a požadavkům na dovolenou.

Vyberte si z široké nabídky ubytování v bráně Makarské riviéry, výjimečném letovisku Brela s jednou z nejkrásnějších pláží na Jadranu.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny