Crikvenica – ubytování, apartmány, dovolená

Oblast Kvarneru je jednou z nejbližších destinací k Česku. Dlouhé pláže jsou ideální pro rodinnou dovolenou a zábavu díky pobřežním promenádám plným kaváren a restaurací. Město Crikvenica je tradiční oblíbené letovisko s více než 11 000 obyvateli. Název Crikvenica pochází z chorvatského crkva (kostel) podle zdejšího klášterního kostela Pavlanů. Oblast má mírné klima, letovisko je pěkně upravené, má bohatou vegetaci a jsou zde i lázně. Kromě krásných pláží nabízí Crikvenica také mnoho možností sportovního vyžití a také pěší turistiku a cykloturistiku. V Crikvenici se nachází také akvárium s mnoha exempláři jadranských a tropických ryb. Ve městě se koná mnoho kulturních a společenských akcí, jako jsou festivaly, koncerty a trhy. To vše dělá z Crikvenice atraktivní místo pro dovolenou s dobrým poměrem ceny a kvality a zejména s výhodou, že je vzdáleno jen několik hodin cesty z Česka. Zažijte autentický chorvatský život s ubytováním v soukromí v Crikvenici a užijte si klidné a pohodlné prostředí.

V červenci se v Crikvenici koná Sport Fest, během kterého se pořádají soutěže ve wakeboardingu (vodní lyžování), házené a plážovém volejbalu a večer je vyhrazen hudební zábavě. Na konci srpna se koná Rybářský týden, během něhož si můžete vychutnat kulinářské speciality, výstavy, koncerty, školu plachtění a samozřejmě spoustu ryb. V nedalekém městečku Selce se v červenci koná velkolepá jachtařská regata Selce Open. Prozkoumejte atrakce a výlety v okolí Crikvenice, abyste získali nezapomenutelný zážitek během své dovolené. Zarezervujte si apartmány v samotném centru Crikvenice a mějte všechny pohodlí během své dovolené.

Crikvenica nabízí několik krásných pláží: Crikvenická pláž je jednou z největších pláží v Crikvenici a nachází se přímo v centru města. Má sprchy, toalety a je bezbariérová. Navštivte krásnou písečnou pláž Crni Molo a užijte si slunečné dny a osvěžující koupání. Pláž Kačjak je oblíbená mezi nudisty, je obklopena borovým lesem a nabízí krásný výhled na moře. Pláž Omorika se nachází na severu Crikvenice a je oblíbená mezi rodinami s dětmi. Pláž je vybavena dětským hřištěm a nabízí různé vodní sporty. Pláž Dramalj je obklopena krásnou přírodou, je méně přeplněná než ostatní pláže v Crikvenici a nabízí krásný výhled na moře. Vyberte si pohodlné ubytování v Crikvenici a užijte si relaxaci na krásných chorvatských plážích. Prohlédněte si aktuální podmínky prostřednictvím online webkamery v Crikvenici a plánujte své dovolené s předstihem. Objevte krásy Crikvenické riviéry s jejím malebným pobřežím a příjemným prostředím pro turisty.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny