Makarská – ubytování, apartmány, dovolená

Nejznámější letovisko v Dalmácii, Makarská riviéra, nabízí atraktivní prostředí s dlouhotrvajícím teplým klimatem, kulturním a historickým bohatstvím a mnoha možnostmi zábavy během vaší dovolené. Makarská riviéra nabízí pestré možnosti ubytování, které splní očekávání každého návštěvníka, ať už touží po apartmánech, hotelu nebo ubytování v soukromí. Město Makarska je chráněno horským masivem Biokovo, který je díky několika kilometrům dobře udržovaných cyklostezek oblíbený zejména mezi milovníky cyklistiky. Kromě zachovalé architektury v nedotčené přírodě se vám naskytne také nádherný výhled na ostrovy Brač a Hvar. V okolí se pěstuje vinná réva, ovoce a olivovníky. Makarská patří k významným lázeňským střediskům, kde se léčí nemoci dýchacího, pohybového a degenerativního ústrojí. Světoznámé a oceňované několikakilometrové pláže patří k nejkrásnějším na Jadranu a malebná městečka podél pobřeží vytvářejí ideální podmínky pro dovolenou v Chorvatsku nebo v centru Dalmácie.

Turisticky atraktivní je pobřežní pásmo Makarské riviéry s obcemi Brela a její pláží Punta Rat, Baška Voda, Podgora a malebné městečko Tučepi. Město Makarská, které je centrem riviéry, má středomořský vzhled. Centrum města žije nejen během letní sezóny, ale i před ní a po ní. Turisté si užívají dlouhé procházky po plážích a různé kulturní akce. Makarská je známá svými kamennými uličkami, hlavním náměstím Kačićev trg, františkánským klášterem a Malakologickým muzeem. Makarská má téměř 14 000 obyvatel. Makarská riviéra vyniká nádhernými plážemi, které lákají k relaxaci a užívání si slunečných dní u Jaderského moře.

Kromě přírodních a historických zajímavostí je Makarská riviéra známá také svým bohatým nočním životem. Zábavu nabízejí také různé kulturní akce, lidové slavnosti, rybářské večery, zejména srpnový karneval a akce Noc kalelargů (Noć Kalelarge), které se pořádají v rámci Makarského letního festivalu (Makarsko ljeto).

Vyberte si z široké nabídky ubytování v nejznámějším letovisku Makarska. Přečtěte si kompletní informace, recenze klientů a prohlédněte si fotogalerie. Užijte si pohodlný a nezapomenutelný pobyt v apartmánech v Makarské, které nabízí ideální základnu pro objevování krás Jaderského pobřeží. Vydechněte si na pláži, prozkoumejte okolní památky a dopřejte si relaxaci v této malebné chorvatské destinaci. Na Makarskou riviéru se můžete dostat také letecky, což je nejen pohodlnější, ale také rychlejší než jízda autem. Dovolená na Makarské riviéře zaručuje relaxaci u azurového moře, krásné pláže a pestré možnosti zábavy pro každého.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny