Omiš – ubytování, dovolená, apartmány

Dovolená v Omiši slibuje kombinaci dobrodružství, vodních aktivit a relaxace na jedné z nejkrásnějších částí chorvatského pobřeží. Omišská riviéra se táhne podél skal mezi Splitem a Makarskou riviérou. Klidná část Jadranu je zajímavá svou nedotčenou a rozmanitou přírodou s písečnými a oblázkovými plážemi. Ubytování v soukromí v Omiši poskytuje autentický zážitek z chorvatského života s pohodlím vlastního domova. Omiš nabízí širokou škálu ubytování, od moderních apartmánů po tradiční penziony, přizpůsobených potřebám každého návštěvníka. Historické město Omiš patří k oblíbeným letoviskům s více než 15 000 obyvateli, kteří se zabývají rybolovem, zemědělstvím a službami v cestovním ruchu. Má bohatou historii jako pirátské město, stejně jako rybářskou a vojenskou tradici. Svědčí o tom dvě dochovaná opevnění – Mirabella (Peovica) a Starigrad (Fortica). Z nich bylo možné chránit Omiš, přilehlou pevninu i moře. Dnes se z nich naskýtá nádherný výhled do okolí. Omišskou riviéru proslavily také ručně vyráběné plachetnice. Ubytování na pláži v Omiši je snem každého, kdo touží prožít dovolenou s písečnými plážemi a jasným mořem.

Omiš je světově proslulý svými klapskými písněmi, tradičním dalmatským vícehlasým zpěvem bez doprovodu hudebních nástrojů, které můžete slyšet na “Festivalu dalmatských klap” (Festival dalmatinskih klapa). Pro sportovce s dávkou vtipu je připravena soutěž “Bláznivý skok” (Ludi skokovi), kde soutěžící předvádějí zábavné skoky do moře. “Pirátská noc” (Gusarska noć) ukazuje herce v kostýmech, kteří rekonstruují námořní bitvu ze 13. století mezi piráty a Benátčany. Ubytování v Omiši zaručuje nejen komfort, ale i blízkost k nádherným plážím, což činí pobyt nezapomenutelným. Apartmány v Omiši poskytují pohodlné a moderní ubytování s výhledem na moře a blízkostí krásných pláží. Ubytování v Omiši, konkrétně ve čtvrti Duće, nabízí ideální místo pro relaxaci a dovolenou u Jadranu. Levné ubytování v Omiši je skvělou možností pro ty, kteří hledají kvalitní pobyt za dostupnou cenu.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny