Rogoznica – apartmány, ubytování, dovolená

Původně rybářská vesnice Rogoznica s více než 2 000 obyvateli má jeden z nejkrásnějších přístavů na Jadranu – Marinu Rogoznica. Okolní členité pobřeží s množstvím zeleně nabízí příjemné koupání a klidnou rekreaci. V těsné blízkosti mariny se nachází přírodní úkaz – jezero Dračí oko (Zmajevo oko), které je propojeno s mořem a je chráněnou přírodní památkou.

Klidná místa v okolí Rogoznice, jako jsou Zatoglav, Stupin Čeline, Ražanj a Kanica, vám zajistí velmi pohodovou dovolenou v Chorvatsku. Pobřeží Rogoznice stojí za prozkoumání, protože krásné zátoky skrývají idylické pláže.

Legenda vypráví o zázračném zjevení Panny Marie, která se zjevila na rogoznické skále, a proto jí byl zasvěcen kostel na mysu poloostrova Gradina. Během svátku na její počest je tyrkysové moře ve velkém procesí ozdobeno mnoha květinami. V Rogoznické zátoce byl vybudován bezpečný přístav Marina Frapa, který pravidelně získává Modrou vlajku a připravuje pro zakotvené námořníky největší koláče na Jadranu.

Navštivte půvabnou Rogoznicu a užijte si klidnou dovolenou v jednom z našich pohodlných apartmánů. S více než 2 000 obyvateli má toto městečko bohatou historii a nádherný přístav – Marinu Rogoznica, který vám otevře dveře k idylickým plážím a nezapomenutelným pobytům u Jadranu. Využijte širokou nabídku ubytování včetně last minute možností, abyste si mohli užít krásy Rogoznice.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny