Trogir – ubytování, apartmány, dovolená

Riviéra Trogir, nejsevernější část Střední Dalmácie, nabízí různorodost krásných jaderských pláží, rušných i klidných rekreačních středisek a blízkost různých přírodních krás a národních parků. Městečko Trogir patří mezi nejnavštěvovanější města Dalmácie. Jeho historické jádro je zapsáno na seznamu UNESCO. Trogir založili před 3000 lety antičtí Řekové. Největším magnetem je katedrála s proslulým Levím portálem. V Trogiru žije více než 10 000 obyvatel. Staré původní jádro na ostrověčku mezi pevninou a ostrovem Čiovo je spojeno moderním zdvižným mostem přes Trogirský kanál. Dovolená v Trogiru je dokonalým spojením krásného pobřeží, historické atmosféry a skvělých možností aktivního odpočinku.

Na Trogirské riviéře se nachází jedno z posledních močálů na východním pobřeží Jaderského moře. Přírodní rezervace Pantan je shromaždištěm velkého množství ptáků. Milovníky botaniky jistě zaujme chráněná přírodní památka v Kaštel Štafilići, olivovník starý 1500 let a autochtonní a exotické rostliny v botanické zahradě v Kaštel Lukšići. Ubytování v Trogiru vás zavede do srdce Dalmácie, kde se snoubí historie, kultura a nádherná příroda.

Mezi známější místa v okolí Trogiru patří Seget Vranjica, Sevid, Uvala Ljubljeva, Vinišće, Marina a Seget Donji, které vám zaručí absolutní klid na dovolené v Chorvatsku, krásné pláže s čistým mořem a gastronomické pochoutky přímo z moře. Apartmány Riviéry Trogir nabízejí pohodlné a stylové ubytování s výhledem na historické centrum a krásné jaderské pobřeží.

Vyberte si ze široké nabídky ubytování v historickém a hojně navštěvovaném městečku Trogir. Přečtěte si kompletní informace, hodnocení klientů a prohlédněte si fotogalerie.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny