Pronájem lodí a plachetnic v Chorvatsku

Chorvatské pobřeží a jeho ostrovy jsou ideální pro plavbu lodí, plachtění nebo jachting. Sezóna v Chorvatsku trvá obvykle od května do října. Plavby lodí nabízejí luxus absolutní svobody, soukromí a nevšední zážitek z objevování nových míst na chorvatském pobřeží. Není nic klidnějšího než objevovat odlehlé ostrovy nebo jednoduše zakotvit s lodí na opuštěné pláži. Chorvatsko a jeho ostrovy čekají na objevení, například zátoky na ostrově Brač, nedotčené zátoky a pláže Hvaru, Korčuly a nespočet dalších podél pobřeží nebo romantický ostrov Vis.

Půjčte si loď a užívejte si na širém moři, pronajměte si motorovou loď a prozkoumejte skrytá zákoutí, nebo si pronajměte plachetnici a nechte se unášet větrem. Pokud toužíte po luxusním zážitku, pronajměte si jachtu a prožijte dovolenou ve stylu. Chorvatsko nabízí širokou škálu možností pro pronájem lodí, včetně katamaránů, které vám umožní objevovat krásy moře a ostrovů v maximálním komfortu. Půjčovna lodí v Chorvatsku vám otevírá dveře k neomezeným dobrodružstvím a nezapomenutelným zážitkům při plavbě po Jaderském moři.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny